انجمن تخصصی قهوه (SCA) به دلیل شیوع ویروس کرونا رویداد World of Coffee را در ورشو تا اکتبر به تعویق انداخت.

خرید قهوه هارپاگ / اخبار قهوه  / انجمن تخصصی قهوه (SCA) به دلیل شیوع ویروس کرونا رویداد World of Coffee را در ورشو تا اکتبر به تعویق انداخت.
انجمن تخصصی قهوه

انجمن تخصصی قهوه (SCA) به دلیل شیوع ویروس کرونا رویداد World of Coffee را در ورشو تا اکتبر به تعویق انداخت.

انجمن تخصصی قهوه (SCA)

 

انجمن تخصصی قهوه (SCA) اعلام کرده است که به دلیل نگرانی های کورو ویروس ، بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپا ،جهانی قهوه را به ۱۵ تا ۱۷ اکتبر در ورشو لهستان موکول می کند.

این نمایش و برنامه های مرتبط با آن ، از جمله چندین مسابقات جهانی قهوه ، در ابتدا قرار بود در ماه ژوئن برگزار شود.

براساس اعلام این سازمان ، World of قهوه هر سال در یک شهر میزبان اروپایی مختلف هر سال حدود ۲۴۰ غرفه دار و نزدیک به ۱۱،۰۰۰ شرکت کننده را به خود اختصاص می دهد.

روز چهارشنبه ، SCA اعلام کرد که در تلاش است تا نمایش را با مکان های میزبان کار کند. این رویداد برای بزرگترین رویداد آمریکای شمالی خود ،

 نمایشگاه تخصصی قهوه که هنوز هم از ۲۳ تا ۲۶ آوریل در پورتلند ، اورگان برگزار می شود ، گفت.

SCA و تعویق رویداد قهوه

SCA دقایقی پیش با امضای مدیرعامل یانیس آپوستولوپولوس ، اطلاعیه ای مبنی بر تعویق قهوه منتشر کرد. در اینجا کامل است:

همانطور که در ۱۱ مارس اعلام شد ، انجمن تخصصی قهوه با محل همکاری شریک ما در لهستان همکاری کرده است تا گزینه های تعویق جهانی قهوه (WOC) را در پاسخ به شیوع جهانی COVID-19 بررسی کند.

امروز ، ما در PTAK Warsaw Expo به توافق با شرکای خود اعلام می کنیم تا جهانی قهوه را به ۱۵ تا ۱۷ اکتبر سال ۲۰۲۰ ، که تنها تاریخ های موجود در سال ۲۰۲۰ است ، موکول کنیم.

ما از طریق ایمیل به همه غرفه داران و بازدید کنندگان خود اطلاع داده ایم و تیم نمایشگاه های ما هفته آینده اطلاعات بیشتری را به اشتراک می گذارد. ما می خواهیم از تیم موجود در PTAK بخاطر کمک به آنها در تنظیم مجدد این رویداد و نشان دادن تعهد آنها به سلامتی جامعه ما تشکر کنیم.

World of Cafe Warsaw میزبان مسابقات

World of Cafe Warsaw میزبان مسابقات جهانی برنج قهوه ۲۰۲۰ ، Latte Art ، قهوه در اسپیریت های خوب و مسابقات قهرمانی جام حذفی و همچنین مسابقات Cezve / Ibrik خواهد بود.

این مسابقات به تاریخ های جدید ۱۵ تا ۱۷ اکتبر به تعویق می افتند ، با این که تیم جهانی قهوه ادامه خواهد داد تا با رقبا ، قاضیان و نهادهای مسابقه WCE دارای مجوز همکاری کند تا به چالش هایی که COVID-19 ارائه می دهد بپردازد.

هر رقیب ، داوطلب یا قاضی که پیش بینی می کنند موضوعات شرکت کننده در تاریخ های جدید شرکت کنند ، باید مستقیماً از طریق ایمیل به آدرس info@worldcoffeeevents.org با WCE تماس بگیرند.

ما از همه شرکای خود ، حامیان مالی ، غرفه داران ، شرکت کنندگان ، و داوطلبان بخاطر صبر و شکیبایی که در تلاش برای سازگاری و یافتن راه حلهایی برای چشم انداز به سرعت در حال تغییر بیماری همه گیر COVID-19 می کنیم ، تشکر می کنیم.

به عنوان یادآوری ، نمایشگاه بین المللی قهوه ۲۰۲۰ ملبورن (MICE) ، با حضور در مسابقات قهرمانی جهانی بارستا در سال ۲۰۲۰ و جام جهانی آبجو ، توسط برگزار کنندگان نمایش به ۳ تا ۶ نوامبر ۲۰۲۰ موکول شده است. 

اطلاعیه منتشر شده در ۱۱ مارس ۲۰۲۰ را بخوانید .

گفتگوهای خود را با همکاران خود در مرکز همایش

گفتگوهای خود را با همکاران خود در مرکز همایش های Oregon (OCC) و Travel Portland ادامه می دهیم تا گزینه هایی برای تعویق Re: co Symposium و نمایشگاه تخصصی قهوه را بررسی کنیم. ایالت اورگان مجامع عمومی بیش از ۲۵۰ نفر را تا ۸ آوریل لغو کرده است . ما همچنان در دسترس قرار می دهیم تا به روز رسانی ها را در وب سایت خود به اشتراک بگذاریم.

ما پیامهای حمایتی زیادی از اعضای جامعه تخصصی قهوه در سراسر جهان دریافت کرده ایم که از آنها بسیار سپاسگزاریم و همچنین سؤالات جدیدی داریم که امیدواریم هر چه سریعتر به آنها پاسخ دهیم.

 

قهوه هارپاگ آرزوی سلامتی برای مردم جهان را دارد…

هیچ دیدگاهی ثبت نشده

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
واتس آپ
021-91015560
مشاور

​سفارش من چگونه ارسال می گردد ؟

•سفارشاتی (سفارشات شیراز و دیگر شهر ها) که تا قبل از ساعت 15 ثبت گردد تا 24 ساعت بعد، و بعد سفارشات بعد از ساعت 15 تا 48 ساعت بعد ارسال می گردد.
•هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است و هزینه به صورت پیشکرایه هنگام ثبت سفارش پرداخت می گردد.

•​​​​​​​ارسال های پُست حدود یک هفته تا 10 روز کاری به طول می انجامد.
•فروشگاه قهوه هارپاگ در روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین در روزهایی از سال که تعطیل و یا مناسبت های ویژه هستند امکان ارسال کالا ندارد .


چطور خرید آنلاین قهوه رو انجام بدم؟
پس از انتخاب قهوه مورد نظر وارد سبد خرید بشید،گزینه تسویه حساب را انتخاب کنید .
پس از انتخاب گزینه تسویه حساب شما به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل خواهید شد .
قدم اول :
اگر مشتری سابق فروشگاه قهوه هارپاگ هستید می توانید با نام کاربری و رمزعبور وارد شوید.
اگر در سایت قصد ساخت اکانت را دارید در این مرحله اطلاعات شخصی و آدرسی خود را وارد کرده و همزمان با خرید ثبت نام هم می شوید.
قدم دوم :
در این بخش می بایست اطلاعات آدرسی که مد نظر دارید تا قهوه به آن محل برای شما ارسال شود را وارد نمائید.
قدم سوم : 
روش ارسال کالا را مشخص کنید . چنانکه ساکن شیراز هستید گزینه ارسال با پیک موتوری و در غیر این صورت گزینه ارسال با پُست را انتخاب نمایید.
​​​​​​​قدم چهارم:
و مرحله پایانی پرداخت آنلاین است که شما به صفحه بانک برای پرداخت منتقل خواهید شد و پس از پرداخت موفق سفارش شما در فروشگاه قهوه هارپاگ ثبت خواهد شد.
همچنین شما پس از ثبت موفق سفارش خود پیامکی مبنی بر تایید و ثبت سفارش در فروشگاه قهوه هارپاگ دریافت خواهید کرد .