انجمن تخصصی قهوه (SCA)

 

انجمن تخصصی قهوه (SCA) اعلام کرده است که به دلیل نگرانی های کورو ویروس ، بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپا ،جهانی قهوه را به 15 تا 17 اکتبر در ورشو لهستان موکول می کند.

این نمایش و برنامه های مرتبط با آن ، از جمله چندین مسابقات جهانی قهوه ، در ابتدا قرار بود در ماه ژوئن برگزار شود.

براساس اعلام این سازمان ، World of قهوه هر سال در یک شهر میزبان اروپایی مختلف هر سال حدود 240 غرفه دار و نزدیک به 11،000 شرکت کننده را به خود اختصاص می دهد.

روز چهارشنبه ، SCA اعلام کرد که در تلاش است تا نمایش را با مکان های میزبان کار کند. این رویداد برای بزرگترین رویداد آمریکای شمالی خود ،

 نمایشگاه تخصصی قهوه که هنوز هم از 23 تا 26 آوریل در پورتلند ، اورگان برگزار می شود ، گفت.

SCA و تعویق رویداد قهوه

SCA دقایقی پیش با امضای مدیرعامل یانیس آپوستولوپولوس ، اطلاعیه ای مبنی بر تعویق قهوه منتشر کرد. در اینجا کامل است:

همانطور که در 11 مارس اعلام شد ، انجمن تخصصی قهوه با محل همکاری شریک ما در لهستان همکاری کرده است تا گزینه های تعویق جهانی قهوه (WOC) را در پاسخ به شیوع جهانی COVID-19 بررسی کند.

امروز ، ما در PTAK Warsaw Expo به توافق با شرکای خود اعلام می کنیم تا جهانی قهوه را به 15 تا 17 اکتبر سال 2020 ، که تنها تاریخ های موجود در سال 2020 است ، موکول کنیم.

ما از طریق ایمیل به همه غرفه داران و بازدید کنندگان خود اطلاع داده ایم و تیم نمایشگاه های ما هفته آینده اطلاعات بیشتری را به اشتراک می گذارد. ما می خواهیم از تیم موجود در PTAK بخاطر کمک به آنها در تنظیم مجدد این رویداد و نشان دادن تعهد آنها به سلامتی جامعه ما تشکر کنیم.

World of Cafe Warsaw میزبان مسابقات

World of Cafe Warsaw میزبان مسابقات جهانی برنج قهوه 2020 ، Latte Art ، قهوه در اسپیریت های خوب و مسابقات قهرمانی جام حذفی و همچنین مسابقات Cezve / Ibrik خواهد بود.

این مسابقات به تاریخ های جدید 15 تا 17 اکتبر به تعویق می افتند ، با این که تیم جهانی قهوه ادامه خواهد داد تا با رقبا ، قاضیان و نهادهای مسابقه WCE دارای مجوز همکاری کند تا به چالش هایی که COVID-19 ارائه می دهد بپردازد.

هر رقیب ، داوطلب یا قاضی که پیش بینی می کنند موضوعات شرکت کننده در تاریخ های جدید شرکت کنند ، باید مستقیماً از طریق ایمیل به آدرس info@worldcoffeeevents.org با WCE تماس بگیرند.

ما از همه شرکای خود ، حامیان مالی ، غرفه داران ، شرکت کنندگان ، و داوطلبان بخاطر صبر و شکیبایی که در تلاش برای سازگاری و یافتن راه حلهایی برای چشم انداز به سرعت در حال تغییر بیماری همه گیر COVID-19 می کنیم ، تشکر می کنیم.

به عنوان یادآوری ، نمایشگاه بین المللی قهوه 2020 ملبورن (MICE) ، با حضور در مسابقات قهرمانی جهانی بارستا در سال 2020 و جام جهانی آبجو ، توسط برگزار کنندگان نمایش به 3 تا 6 نوامبر 2020 موکول شده است. 

اطلاعیه منتشر شده در 11 مارس 2020 را بخوانید .

گفتگوهای خود را با همکاران خود در مرکز همایش

گفتگوهای خود را با همکاران خود در مرکز همایش های Oregon (OCC) و Travel Portland ادامه می دهیم تا گزینه هایی برای تعویق Re: co Symposium و نمایشگاه تخصصی قهوه را بررسی کنیم. ایالت اورگان مجامع عمومی بیش از 250 نفر را تا 8 آوریل لغو کرده است . ما همچنان در دسترس قرار می دهیم تا به روز رسانی ها را در وب سایت خود به اشتراک بگذاریم.

ما پیامهای حمایتی زیادی از اعضای جامعه تخصصی قهوه در سراسر جهان دریافت کرده ایم که از آنها بسیار سپاسگزاریم و همچنین سؤالات جدیدی داریم که امیدواریم هر چه سریعتر به آنها پاسخ دهیم.

 

قهوه هارپاگ آرزوی سلامتی برای مردم جهان را دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.