انجمن ملی قهوه ادعا می کند که قهوه ضروری است (در زمان شیوع کرونا) ، تولید را تشویق می کند

خرید قهوه هارپاگ / اخبار قهوه  / انجمن ملی قهوه ادعا می کند که قهوه ضروری است (در زمان شیوع کرونا) ، تولید را تشویق می کند
تولید قهوه

انجمن ملی قهوه ادعا می کند که قهوه ضروری است (در زمان شیوع کرونا) ، تولید را تشویق می کند

انجمن ملی قهوه ادعا می کند که قهوه ضروری است (در زمان شیوع کرونا)

انجمن ملی قهوه ادعا می کند که قهوه ضروری است (در زمان شیوع کرونا) از آنجا که بسیاری از کارگران آمریکایی به دنبال کاهش توصیه های بیشتر مرکز مدیریتی فدرال ، ایالتی و محلی با ماندن در خانه از محل کار به منظور کاهش شیوع رمان کروناویروس یا محافظت از ایمنی خود هستند ، طبیعتاً صنعت می خواهد این کار را ادامه دهد.

غذا و نوشیدنی در این همهگیر جهانی در یک تقاطع پارادوکسیکس نشسته است و در مورد آنچه ضروری است و چه چیزی بی خطر است سؤال می کند.

انجمن ملی قهوه به نمایندگی از بسیاری از مشاغل بزرگ قهوه در این کشور ، دیروز صدای خود را شنید و با پیوستن به ۵۷ انجمن بزرگ ملی صنایع غذایی و آشامیدنی در درخواستی به دولت فدرال برای شفاف سازی و معافیت ها ، پیوست.

بیل موری ، رئیس NCA گفت: “حتی وقتی که ما برای محدود کردن اجتماعات عمومی اقداماتی انجام می دهیم ، باید به کارگران سالم اجازه داده شود که محصولات ضروری مانند قهوه را که آمریکایی ها انتظار دارند در قفسه های فروشگاه در این ایام دشوار پیدا کنند ، ادامه دهند.” 

گروه های صنایع غذایی خواستار معافیت فدرال برای ممنوعیت تجمعات و اردوگاه های تفریح

به طور خاص ، گروه های صنایع غذایی خواستار معافیت فدرال برای ممنوعیت تجمعات و اردوگاه های تفریحی برای تأسیسات تولید مواد غذایی و نوشیدنی هستند.

این گروه ها در نامه ای منتشر شده در روز گذشته نوشتند: “بعضی از کشورها به طور واضح از تجهیزات تولید بسته بندی مواد غذایی ، نوشیدنی و کالاهای مصرفی معافیت کرده اند (به عنوان مثال ، تجهیزات تمیز کننده ، کاغذ ، محصولات مراقبت شخصی و غیره). “این عدم یکنواختی منجر به سردرگمی قابل توجهی می شود و در صورت عدم دستیابی سریع سطح قوام در ایالت ها و شهرداری ها ، این وضعیت می تواند بدتر شود.”

این گروه ها همچنین هفته گذشته اعلامیه اضطراری ملی وزارت حمل و نقل ایالات متحده را فراخوانی کردند که از شماری از محدودیتهای نظارتی مربوط به تهیه تجهیزات ، ملزومات و خدمات چشم پوشی می کند. “مواد غذایی برای راه اندازی مجدد اورژانس فروشگاه ها” در آن موارد وجود دارد.

NCA برای جستجوی اطلاعات ایمنی مربوط به COVID-19

با توجه به امکانات تولید مواد غذایی و آشامیدنی ، این گروه ها گفتند: “کارمندان شاغل در این مراکز باید به طور واضح معاف باشند و تشویق می شوند که در حین سالم کار خود را ادامه دهند.”

NCA برای جستجوی اطلاعات ایمنی مربوط به COVID-19 ، یک مرکز منبع برای مشاغل و افراد قهوه ایجاد کرده است.

کارخانه تولیدی قهوه هارپاگ با مجوز اداره بهداشت و سیب سلامت و حضور نماینده بهداشت به صورت دائم در محل کارخانه اقدام به تولید کاملا بهداشتی کرده است.برای خرید قهوه با اطمینان از موارد بهداشتی می توانید به قهوه هارپاگ اعتماد کنید.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
واتس آپ
021-91015560
مشاور

​سفارش من چگونه ارسال می گردد ؟

•سفارشاتی (سفارشات شیراز و دیگر شهر ها) که تا قبل از ساعت 15 ثبت گردد تا 24 ساعت بعد، و بعد سفارشات بعد از ساعت 15 تا 48 ساعت بعد ارسال می گردد.
•هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است و هزینه به صورت پیشکرایه هنگام ثبت سفارش پرداخت می گردد.

•​​​​​​​ارسال های پُست حدود یک هفته تا 10 روز کاری به طول می انجامد.
•فروشگاه قهوه هارپاگ در روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین در روزهایی از سال که تعطیل و یا مناسبت های ویژه هستند امکان ارسال کالا ندارد .


چطور خرید آنلاین قهوه رو انجام بدم؟
پس از انتخاب قهوه مورد نظر وارد سبد خرید بشید،گزینه تسویه حساب را انتخاب کنید .
پس از انتخاب گزینه تسویه حساب شما به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل خواهید شد .
قدم اول :
اگر مشتری سابق فروشگاه قهوه هارپاگ هستید می توانید با نام کاربری و رمزعبور وارد شوید.
اگر در سایت قصد ساخت اکانت را دارید در این مرحله اطلاعات شخصی و آدرسی خود را وارد کرده و همزمان با خرید ثبت نام هم می شوید.
قدم دوم :
در این بخش می بایست اطلاعات آدرسی که مد نظر دارید تا قهوه به آن محل برای شما ارسال شود را وارد نمائید.
قدم سوم : 
روش ارسال کالا را مشخص کنید . چنانکه ساکن شیراز هستید گزینه ارسال با پیک موتوری و در غیر این صورت گزینه ارسال با پُست را انتخاب نمایید.
​​​​​​​قدم چهارم:
و مرحله پایانی پرداخت آنلاین است که شما به صفحه بانک برای پرداخت منتقل خواهید شد و پس از پرداخت موفق سفارش شما در فروشگاه قهوه هارپاگ ثبت خواهد شد.
همچنین شما پس از ثبت موفق سفارش خود پیامکی مبنی بر تایید و ثبت سفارش در فروشگاه قهوه هارپاگ دریافت خواهید کرد .