نمایشگاه تخصصی قهوه ۲۰۲۰ لغو شد

خرید قهوه هارپاگ / اخبار قهوه  / نمایشگاه تخصصی قهوه ۲۰۲۰ لغو شد
عکس از نمایشگاه تخصصی قهوه 2018 در سیاتل

نمایشگاه تخصصی قهوه ۲۰۲۰ لغو شد

نمایشگاه تخصصی قهوه ۲۰۲۰ و نمایشگاه Re ۲۰۲۰ : Co Symposium

نمایشگاه تخصصی قهوه ۲۰۲۰ و نمایشگاه Re ۲۰۲۰ : Co Symposium که قرار است ماه آینده در پورتلند ، اورگان برگزار شود ، لغو شده است.

انجمن تخصصی قهوه با استناد به تأثیرات COVID-19 ، لغو وقایع را لحظاتی پیش اعلام کرد.

این گروه تلاش کرده بودند که این رویداد را به تعویق بیندازند ، که سالانه بیش از ۱۰،۰۰۰ بازدید کننده و صدها غرفه دار را با هم همراه می کند ،

اگرچه این گروه موظف به عقد قرارداد با هتل ها و سایر فروشندگان محلی بودند.

هفته گذشته ، Yannis Apostolopoulos مدیر عامل شرکت SCA در مورد لزوم قانونی SCA توضیح داد که دستور رسمی ایالت Oregon ممنوعیت اجتماعات بزرگ فقط تا ۱۴ آوریل به طول انجامید.

زیرا تشدید سریع همه گیر کروناویروس باعث شد که این نمایش مطابق برنامه ریزی شده در اواخر همین ماه انجام نشود. SCA اعلام کرد که در تلاش است تا از قراردادها خارج شود.

کیت براون ، فرماندار اورگان ، به درخواست های متعدد برای اظهار نظر از اخبار روزانه قهوه پاسخ نداد.

SCA در نامه خود به غرفه داران اعلام کرد: “متأسفانه ، هیچ تاریخ قابل دوام دیگری برای نمایش در سال ۲۰۰۲ در پورتلند موجود نبود.

 وی گفت: “ما با بخش SCA USA کار خواهیم کرد تا گزینه های برگزاری مسابقات نهایی قهوه ایالات متحده در سال بعد را در موعد مقتضی مورد بررسی قرار دهیم. Re: co و Expo در آوریل ۲۰۲۱ در شهر نیواورلئان ، لوئیزیانا باز خواهند گشت. “

لغو بزرگترین نمایشگاه تخصصی قهوه در آمریکا

به عنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی قهوه در آمریکای شمالی ، این لغو باعث از دست رفتن درآمد بزرگ SCA خواهد شد ،

در حالی که کنسل شدن آن در حال حاضر برای غرفه داران و شرکت کنندگان زیان مالی به همراه داشته است ،

زیرا خطوط هوایی ، هتل ها و اماکن دیگر به دنبال به حداقل رساندن ضررهای خود هستند .

نمایشگاه تخصصی قهوه بعدی در آوریل ۲۰۲۱ در نیواورلئان برگزار می شود.

ما در روزهای آینده درباره این داستان بیشتر خواهیم داشت ، اما در حال حاضر ، SCA اطلاعات زیر را برای غرفه داران و شرکت کنندگان ارائه می دهد:

برای غرفه داران

مراحل بعدی برای ثبت نام در نمایشگاه:

  • اگر به عنوان غرفه دار نمایشگاه Expo 2020 ثبت نام کرده اید : ما بطور خودکار هزینه ثبت نام غرفه داران خود را به نمایشگاه Expo New Orleans ، که در ۲۲ تا ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ برگزار می شود ، اعتبار خواهیم داد.
  • اگر نمی توانید در نمایشگاه Expo 2021 در نیواورلئان شرکت کنید ، لطفاً از طریق ایمیل با ما در نمایشگاه exs@sca.coffee با ما در تماس باشید و ما مبلغ بازپرداخت کاملی را برای هزینه های غرفه داران که برای نمایشگاه ۲۰۲۰ پرداخت کرده اید ، صادر خواهیم کرد.

مراحل بعدی در مورد رزرو هتل:

  • اگر قبلاً هتل خود را برای پورتلند رزرو کرده اید و از طریق پورتال رزرو هتل SCA ، رزرو هتل شما به طور خودکار لغو شده است ، و طی دو هفته آینده می توانید یک تأیید اعتبار لغو رزرو را از طریق ایمیل دریافت کنید. برای سؤال ، به ایمیل scahousing@paravion-inc.com ایمیل کنید .

برای شرکت کنندگان

مراحل بعدی درمورد هزینه ثبت نام:

  • اگر برای Re: co یا Expo ثبت نام کرده اید ، ما به طور خودکار ثبت نام شما را به Re: co یا Expo New Orleans ، که در آوریل ۲۰۲۱ انجام می شود ، اعتبار می دهیم (به فهرست رویدادهای زیر مراجعه کنید).
  • اگر نمی توانید در نمایشگاه Expo 2021 در نیواورلئان شرکت کنید ، لطفاً از طریق ایمیل با شماره ۲۰۲۰reg@sca.cafe با ما در تماس باشید و ما هزینه ای را که برای نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ پرداخت کرده اید ، بازپرداخت خواهیم کرد.

مراحل بعدی در مورد رزرو هتل:

  • اگر قبلاً هتل خود را برای پورتلند رزرو کرده اید و از طریق پورتال رزرو هتل SCA ، رزرو هتل شما به طور خودکار لغو شده است ، و طی دو هفته آینده می توانید یک تأیید اعتبار لغو رزرو را از طریق ایمیل دریافت کنید. برای سؤال ، به ایمیل scahousing@paravion-inc.com ایمیل کنید .

تیم قهوه هارپاگ هم قرار بود در این رویداد شرکت کند که متاسفانه لغو شد…

هیچ دیدگاهی ثبت نشده

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
واتس آپ
021-91015560
مشاور

​سفارش من چگونه ارسال می گردد ؟

•سفارشاتی (سفارشات شیراز و دیگر شهر ها) که تا قبل از ساعت 15 ثبت گردد تا 24 ساعت بعد، و بعد سفارشات بعد از ساعت 15 تا 48 ساعت بعد ارسال می گردد.
•هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است و هزینه به صورت پیشکرایه هنگام ثبت سفارش پرداخت می گردد.

•​​​​​​​ارسال های پُست حدود یک هفته تا 10 روز کاری به طول می انجامد.
•فروشگاه قهوه هارپاگ در روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین در روزهایی از سال که تعطیل و یا مناسبت های ویژه هستند امکان ارسال کالا ندارد .


چطور خرید آنلاین قهوه رو انجام بدم؟
پس از انتخاب قهوه مورد نظر وارد سبد خرید بشید،گزینه تسویه حساب را انتخاب کنید .
پس از انتخاب گزینه تسویه حساب شما به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل خواهید شد .
قدم اول :
اگر مشتری سابق فروشگاه قهوه هارپاگ هستید می توانید با نام کاربری و رمزعبور وارد شوید.
اگر در سایت قصد ساخت اکانت را دارید در این مرحله اطلاعات شخصی و آدرسی خود را وارد کرده و همزمان با خرید ثبت نام هم می شوید.
قدم دوم :
در این بخش می بایست اطلاعات آدرسی که مد نظر دارید تا قهوه به آن محل برای شما ارسال شود را وارد نمائید.
قدم سوم : 
روش ارسال کالا را مشخص کنید . چنانکه ساکن شیراز هستید گزینه ارسال با پیک موتوری و در غیر این صورت گزینه ارسال با پُست را انتخاب نمایید.
​​​​​​​قدم چهارم:
و مرحله پایانی پرداخت آنلاین است که شما به صفحه بانک برای پرداخت منتقل خواهید شد و پس از پرداخت موفق سفارش شما در فروشگاه قهوه هارپاگ ثبت خواهد شد.
همچنین شما پس از ثبت موفق سفارش خود پیامکی مبنی بر تایید و ثبت سفارش در فروشگاه قهوه هارپاگ دریافت خواهید کرد .