کرونا و قهوه در شمال ایتالیا ، Lavazza با ۱۱ میلیون دلار جهت درمان ویروس کرونا (Coronavirus) کمک می کند

خرید قهوه هارپاگ / اخبار قهوه  / کرونا و قهوه در شمال ایتالیا ، Lavazza با ۱۱ میلیون دلار جهت درمان ویروس کرونا (Coronavirus) کمک می کند

کرونا و قهوه در شمال ایتالیا ، Lavazza با ۱۱ میلیون دلار جهت درمان ویروس کرونا (Coronavirus) کمک می کند

کرونا و قهوه در شمال ایتالیا ، Lavazza با ۱۱ میلیون دلار جهت درمان ویروس کرونا (Coronavirus) کمک می کند

کرونا و قهوه Lavazza ، غول قهوه ایتالیایی ، ۱۰ میلیون یورو (تقریباً ۱۱ میلیون دلار دلار) به پاسخ کوراو ویروس و ابتکارات پشتیبانی جامعه در منطقه زادگاه خود پیمونت (Piemonte) اهدا می کند.

تعداد موارد تائید شده با کروناویروس و مرگ و میرهای گزارش شده در پیمونت تقریباً بین روزهای شنبه و دوشنبه با ۱۱۱ کشته و بیش از ۱۵۰۰ عفونت نسبت به روز گذشته دو برابر شده است.

دفتر مرکزی لواززا در وسط قلب اقتصادی و فرهنگی منطقه ، تورین قرار دارد. براساس اعلام گروه Lavazza ، ۱۱ میلیون دلار به پروژه های حمایت از مراقبت های بهداشتی ، مدارس و جمعیت تحت حمایت داده می شود.

قهوه لواززا و کمک به کشور ایتالیا

تقریباً ۶.۶ میلیون دلار به صندوق پشتیبانی اضطراری کروناویروس ایجاد شده توسط شورای قانونگذاری پیمانت برای خرید مواد برای پشتیبانی از مراکز درمانی و کارمندان خط مقدم اهدا خواهد شد. تقریباً ۳.۳ میلیون دلار در حال رفتن به غیر انتفاعیSpecchio dei Tempi ایتالیایی است ، که تمرکز آن بر اقدامات فوری در هنگام بروز بلایای طبیعی است.

لواززا در اطلاعیه ای امروز اظهار داشت ، “گروه Lavazza و کل نیروی کار آن آرزو می کنند که یک سیگنال مثبت بفرستند و در اعتقاد جدی به تعهد محکم نشان دهند که اگر همه در این زمان با هم جمع شوند ، می توانیم از طریق اورژانس کمک بگیریم و یک بار دیگر ایتالیا را درخشش دهیم. از نو.”

هیچ دیدگاهی ثبت نشده

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
واتس آپ
021-91015560
مشاور

​سفارش من چگونه ارسال می گردد ؟

•سفارشاتی (سفارشات شیراز و دیگر شهر ها) که تا قبل از ساعت 15 ثبت گردد تا 24 ساعت بعد، و بعد سفارشات بعد از ساعت 15 تا 48 ساعت بعد ارسال می گردد.
•هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است و هزینه به صورت پیشکرایه هنگام ثبت سفارش پرداخت می گردد.

•​​​​​​​ارسال های پُست حدود یک هفته تا 10 روز کاری به طول می انجامد.
•فروشگاه قهوه هارپاگ در روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین در روزهایی از سال که تعطیل و یا مناسبت های ویژه هستند امکان ارسال کالا ندارد .


چطور خرید آنلاین قهوه رو انجام بدم؟
پس از انتخاب قهوه مورد نظر وارد سبد خرید بشید،گزینه تسویه حساب را انتخاب کنید .
پس از انتخاب گزینه تسویه حساب شما به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل خواهید شد .
قدم اول :
اگر مشتری سابق فروشگاه قهوه هارپاگ هستید می توانید با نام کاربری و رمزعبور وارد شوید.
اگر در سایت قصد ساخت اکانت را دارید در این مرحله اطلاعات شخصی و آدرسی خود را وارد کرده و همزمان با خرید ثبت نام هم می شوید.
قدم دوم :
در این بخش می بایست اطلاعات آدرسی که مد نظر دارید تا قهوه به آن محل برای شما ارسال شود را وارد نمائید.
قدم سوم : 
روش ارسال کالا را مشخص کنید . چنانکه ساکن شیراز هستید گزینه ارسال با پیک موتوری و در غیر این صورت گزینه ارسال با پُست را انتخاب نمایید.
​​​​​​​قدم چهارم:
و مرحله پایانی پرداخت آنلاین است که شما به صفحه بانک برای پرداخت منتقل خواهید شد و پس از پرداخت موفق سفارش شما در فروشگاه قهوه هارپاگ ثبت خواهد شد.
همچنین شما پس از ثبت موفق سفارش خود پیامکی مبنی بر تایید و ثبت سفارش در فروشگاه قهوه هارپاگ دریافت خواهید کرد .