محصولات قهوه هارپاگ

خرید آنلاین قهوه هارپاگ

در کارخانه ما چه اتفاقی میوفته

قهوه هارپاگ اینگونه آماده نوشیدن می شود.

برشته کاری حرفه ای ROAST

1 برشته کاری حرفه ای (ROAST)

قهوه هایی که به طور روزانه در فنجان‌تان می ریزید، در پشت صحنه فرآیندهای حساسی را می‌گذراند. یکی از این فرآیندهای خیلی حساس، رست می‌باشد. رست Roast را می توان برشته کردن دان قهوه معنی کرد .فرایند برشته‌کاری قهوه، از اساسی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر طعم و عطر نهایی قهوه در فنجان است…

2 کاپینگ و بلندینگ

کاپینگ قهوه یک کار عملی برای امتحان کردن و ارزیابی طعم و عطر قهوه دم شده می باشد . با توجه به اینکه کاپینگ یک کار تخصصی و حرفه ای در صنعت قهوه هست ، ولی باید بگوییم که این کار توسط هر شخصی از یک فرد معمولی گرفته تا یک شخص حرفه ای که به عنوان یک استاد چشیدن و Master Taster شناخته می شود ، می تواند انجام پذیرد …

3 بسته بندی و فورش

بسته بندی به محافظی اطلاق می شود که به کمک آن سلامت کالای بسته بندی شده پس از تولید تا مرحله مصرف حفظ می شود. بسته بندی افزون بر این حفاظت، نقش دیگری نیز بر عهده دارد و آن شناساندن کالا به خریدار است. بسته بندی مانند پل ارتباطی میان خریدار و کالاست که به وسیله نمایش مناسب و جذاب کالا به آن شخصیت می دهد …

قهوه هارپاگ

حرفه ای بنوشید.

قهوه چشم های آدم را باز می کند و خواب از سر می جهاند. البته قهوه ها با نگارنده همواره خصومت داشته اند و بگویید صدم میلی متری به باز شدن چشم ها کمک کرده، نکرده اما از آنجا که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها، توصیه می شود وقت هایی قهوه بخورید که بخواهید هوشیار باشید. می گویند به خاطر کافئینی که دارد و خاصیت محرکش آدم را شارژ می کند و بیدار نگه می دارد. بنابراین اگر صبح ها به ضرب چوب، چماق، چک، لگد، کتری آب جوش و سرد هم از جاتان تکان نمی خورید.

r

دستگاه اسپرسو

اسپرسو یکی از متداول ترین نوع نوشیدن قهوه هست که عصاره ای غلیظ از هر قهوه را به شما می شناسانند.

d

آسیاب قهوه

نوع و درجه آسیاب یکی از عوامل تعیین کننده طعم و عطر قهوه می باشد.و همچنین متناسب با هر دستگاه و دم آوری و نوع قهوه آسیاب مخصوص خود را دارد.

قهوه سرد

امروزه قهوه ای که به روش سرد دم آوری شده و به کلدبرو cold brew معروف شده است،بسیار مورد توجه قرار گرفته است.زیرا اسیدی کم و طعم بسیار متفاوتی را حس می کنید.

d

قهوه بسته بندی

قهوه به دو صورت دانه و پودر بسته بندی می شود که در صورت داشتن آسیاب بهتر است دانه قهوه را خریداری کنید و دقیقا قبل از استفاده آسیاب کنید.

Try the best coffee in the city

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an at dictum lacu pericula uni euripidis.

What Happens Here

Favourite Coffee flavours.

What Happens Here

Read our latest news

    No posts were found.

قهوه با ترکیب تخصصی
قهوه با ترکیب حرفه ای
قهوه اسپرسو فرانسه ترک
قهوه اسپرسو فرانسه ترک
قهوه های پیشنهاد ویژه
قهوه فرانسه هارپاگ
قهوه ترک هارپاگ
قهوه های پرفروش
اینستاگرام
واتس آپ
021-91015560
مشاور

​سفارش من چگونه ارسال می گردد ؟

•سفارشاتی (سفارشات شیراز و دیگر شهر ها) که تا قبل از ساعت 15 ثبت گردد تا 24 ساعت بعد، و بعد سفارشات بعد از ساعت 15 تا 48 ساعت بعد ارسال می گردد.
•هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است و هزینه به صورت پیشکرایه هنگام ثبت سفارش پرداخت می گردد.

•​​​​​​​ارسال های پُست حدود یک هفته تا 10 روز کاری به طول می انجامد.
•فروشگاه قهوه هارپاگ در روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین در روزهایی از سال که تعطیل و یا مناسبت های ویژه هستند امکان ارسال کالا ندارد .


چطور خرید آنلاین قهوه رو انجام بدم؟
پس از انتخاب قهوه مورد نظر وارد سبد خرید بشید،گزینه تسویه حساب را انتخاب کنید .
پس از انتخاب گزینه تسویه حساب شما به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل خواهید شد .
قدم اول :
اگر مشتری سابق فروشگاه قهوه هارپاگ هستید می توانید با نام کاربری و رمزعبور وارد شوید.
اگر در سایت قصد ساخت اکانت را دارید در این مرحله اطلاعات شخصی و آدرسی خود را وارد کرده و همزمان با خرید ثبت نام هم می شوید.
قدم دوم :
در این بخش می بایست اطلاعات آدرسی که مد نظر دارید تا قهوه به آن محل برای شما ارسال شود را وارد نمائید.
قدم سوم : 
روش ارسال کالا را مشخص کنید . چنانکه ساکن شیراز هستید گزینه ارسال با پیک موتوری و در غیر این صورت گزینه ارسال با پُست را انتخاب نمایید.
​​​​​​​قدم چهارم:
و مرحله پایانی پرداخت آنلاین است که شما به صفحه بانک برای پرداخت منتقل خواهید شد و پس از پرداخت موفق سفارش شما در فروشگاه قهوه هارپاگ ثبت خواهد شد.
همچنین شما پس از ثبت موفق سفارش خود پیامکی مبنی بر تایید و ثبت سفارش در فروشگاه قهوه هارپاگ دریافت خواهید کرد .